fb
lang
Aktualności

Pożyczka Antykryzysowa REACT-EU - ogłoszenie o naborze

Pożyczka Antykryzysowa REACT-EU Nabór wniosków rozpocznie się 29.11.2022 o godzinie 8:00

W dniu 8 listopada 2022 roku Fundacja Rozwoju Regionu Rabka zawarła z Małopolskim Funduszem Rozwoju Sp. z o. o. z siedzibą w Krakowie (MFR) Umowę Operacyjną nr MFR/3/REACT2/2022/U Instrument Finansowy dotyczący Pożyczki Antykryzysowej REACT-EU. Realizacja zamówienia objętego Umową ma na celu utworzenie i wdrożenie Instrumentu Finansowego dotyczącego Pożyczek Antykryzysowych REACT-EU skierowanych do mikro, małych i średnich przedsiębiorstw z województwa małopolskiego, które planują inwestycje w celu zwiększenia swojej zdolności do prowadzenia działalności gospodarczej w warunkach kryzysowych.

Jednostkowe Pożyczki finansowane są z wkładu Funduszu Funduszy (FF) utworzonego z budżetu środków europejskich, przekazanych przez Województwo Małopolskie do MFR (który pełni rolę Menadżera FF), na podstawie Umowy o Finansowaniu w ramach działania 14.2 „REACT-EU dla gospodarki - instrumenty finansowe dla MŚP” - współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020.

Łączna kwota środków jaką FRRR dysponuje na udzielanie jednostkowych pożyczek w ramach tego instrumentu finansowego to 20 mln zł.

Więcej informacji znajdziesz tutaj.

Pożyczka Antykryzysowa REACT-EU - ogłoszenie o naborze
24 listopad
531 odsłon

Poleć to dalej!

load

Jesteś sobą, a My dla
Ciebie – poznaj nas :)